Внимание! Форум переехал на новый адрес: Форум Мамочки Запорожья http://z-mama.zp.ua/

Дорогие наши форумчанки, пришло то время, когда наш форум вырос, поэтому добро пожаловать на новый обновлённый сайт z-мамочек и форум

Для того, чтобы общаться под старым ником, вам нужно:

  • нажать на: вход, забыли пароль, написать свое имя пользователя (ваш ник) и почту на которую зарегистрирован пользователь
  • затем зайти на эту самую почту, открыть письмо которое пришло от z-mama.zp.ua, скопировать пароль password: пароль и перейти по ссылке, которая выше
  • пишет, что пароль активирован. Сохранить его, теперь нажать "вход", снова написать имя пользователя и вставить пароль
  • Если возникают трудности, зайдите сюда
  • Огромная просьба, всем, кто восстановился на новом форуме, по возможности в старом не болтать! Т.к. эти сообщения больше не перенесутся! Обращаем ваше внимание на то, что пользователи, зарегистрированные после 22-00 4.11.11 автоматически не перенеслись на новый форум! Нужно регистрироваться заново!

[ Новые сообщения · Участники · Правила · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Marishka_Happy  
Символи на вишивці
ЯснаДата: Понедельник, 24.01.2011, 08:35 | Сообщение # 1

Ясна
Шевчнківський
активный участник
Сообщений: 343
Статус: Вне дома
Думаю, що для багатьох мам питання вишивати малюкові сорочечку чи ні не стоїть.
Звісно, що вишивати.
Але яку? Звісно, що най-най-найкращу.
Проте, треба пам"ятати, що вишивка - то магічна дія. І деякі візерунки для дитини є завчасними. особливо, якщо говорити про зовсім маленьких діточок.
Багатство орнаменту свого піку набуває у весільному одязі, а потім з часом зменшується.
Сорочка за українською світоглядною системою є другим тілом людини. адже недаремно багато магічних обрядів виконувалися оголеними жінками, де оголеність відповідала безтілесості, і сприяла кращому зв"язку з потойбічним світом.
Немовля лише формує своє тіло. Тому з його одягом було пов"язано багато забобонів. Всі знають заборону вивішувати дитячий одяг проти заходу сонця - бо дитя буде хворіти. Сонце вирушає у потойбічний світ, і залишивши сорочечку - символічне тіло дитини, ви теж відправляєте його в потойбіччя. з дитячого одягу не можна було робити ганчірки - бо стираючи тканину, ви будете руйнувати тіло дитини, яка її носила.
перша пелюшка дитини - це був спід материнської сорочки. Мати не лише фізично будувала тіло, а й формувала його на енергетичному рівні через свій одяг.
Перша сорочечка - льоля - шилася із крижма, яке приносила кума, і в яке загортали дитину коли вона отримувала своє ім"я - першу ознаку своєї людської істоти. адже пам"ятаєте, що померлі неназвані діти не переходили у світ мертвих до правщурів, а залишалися потерчатами на цьому світі.
Дитячий одяг мав вигляд незакінченого, він не зашивався під пахвами. одягався рубчиками назовні - показуючи цим незавершеність дитячого тіла, його обмежені функції.

Часто до трьох років дитя мало одну сорочечку, максимум дві - на зміну.
це зберігало енергетичну цілісність тіла. Хто має дітей, і сам міг спостерегти, що часто діти не люблять зміну одягу, або надають перевагу одній якійсь речі.
Тут же треба згадати і поширений в наш час секенд хенд. Якщо вже ситуація в сім"ї така, що без ношених речей не обійтися, то краще щоб це був хтось із рідні, здоровий фізично.
По тому як дитина зростала та міцніла і одяг її ставав все більше схожий на одяг дорослої людини, і кількість його збільшувалася.
Деталі одягу додавалися поступово: спочатку поясочок, потім штанці або спідничка, уже в підлітковому віці дитина отримувала своє перше взуття та зимовий одяг.
В цьому був не лише економічний сенс, більшість селян жили достатньо заможньо, це був перш за все ініціаційний процес. Дитину поступово вводили у світ дорослих людей. І отриманий новий одяг марекерував зміни, які відбуваються і житті і в психіці дитини.
Він наочно показував, що дитини перейшла певний рубіж, у який назад воріття не має, вона мала поводити себе відповідно до свого нового статусу, і зміни цього статусу бачили всі оточуючі, що надавало самоповаги і впевненості: уже не якийсь там безштанько, якщо вже в штанах, то має певні права і обов"язки у сім"ї.
Нажаль, сьогодні естетична роль одягу взяла перевагу над ритуальною, і тому з"явилися як гриби після дощу дитячі психологічні кризи: першого року життя, третього, сьомого, підліткові кризи.
Якщо простежити за народною педагогікою - то це якраз час зміни одягу в дитини та зміни її обов"язків у сім"ї. Час ритуального переходу.
У наш час дитина занадто рано починає відчувати себе на рівні з дорослим і психологічно не справляється із навантаженням, яке накинули на неї дорослі в угоду своїм естетичним та соціальним забаганкам.
Але якже все таки бути з вишиванкою?

Добавлено (24.01.2011, 09:33)
---------------------------------------------
Викладаю типи швів, які етнографами фіксувалися як дитячі - оздоблюючі.

Смерічка.
Це оздоблювальний шов, який застосовують переважно в дитячому одязі.
Шов «смерічка» вишиваємо зліва направо. Нитку закріплюємо і голку виводимо на лицевий бік.
Відраховуємо 6 вертикальних і 3 горизонтальні нитки, вколюємо голку. Відрахувавши 4 вертикальних нитки вліво і 2 горизонтальні нитки вниз, виколюємо її.
Голку виводимо і робимо такий же стібок у протилежний бік. Стібки з вивороту
лягають під кутом, лицеві стібки перехрещуються в центрі шва.

Розсипний хрестик (напівхрестик)
застосовується для оздоблення дитячого одягу, він виконується однаковими за величиною стібками подіагоналі в обидва боки.
Може бути виконаний як в горизонтальному, так і в вертикальному напрямках.

Добавлено (24.01.2011, 09:33)
---------------------------------------------
Ланцюжок (тамбур).
Використовується для оздоблення дитячого одягу, сорочок, рушників. Цей оздоблювальний шов з лицевого боку має вигляд замкнутої петлі, а з вивороту — суцільної строчки.
Тканину потрібно пересувати зверху вниз. Голку з робочою ниткою виводимо на
лицевий бік і набираемо на голку 4 горизонтальні нитки. Робочою ниткой робимо петлю справа налево і виколюємо голку, знову вколюємо в те ж саме місце, набираємо 4 нитки піткання і повторюємо шов.

Хрестикування («оксамитовий» шов)
Застосовують для оздоблення дитячого одягу, а також як декоративний шов.
З лицевого боку він являє собою перехресні стібки, а з вивороту — дві паралельні прямі
з маленькими стібками. Голку виводимо на лицевой бік тканини, з лівого боку ведемо по діагоналі вправо і набираємо на неї 2—3 нитки основи, витягуємо робочу нитку і ведемо по діагоналі вправо, набираемо знову 2—3 нитки основи і т д.

про символічне значення цих швів мова буде далі.

Добавлено (24.01.2011, 09:33)
---------------------------------------------

Шов "Смерічка", відомий ще під однією назвою - сосенка.
Попри всю свою нескладність в орнаментуванні та виконанні, цей шов має глибокий символічний зміст.
Сосна - це земне уособлення Світового Дерева. Вона знаменує собою єдність трьох світів божественного, людського і потойбічного, або ж єдність у життя людини народження і смерті.
Ритуально сосна, або ж її зображення, використовується в календарних річних обрядах та в обрядах родинного циклу, такі як весілля, похорони.
Серед річних відома нам усім новорічна ялинка. Як різдвяне дерево на Україні ялинка використовувалися задовго до рішення Петра 1 прикрасити нею царське свято. В ніч коли помирає старе сонце і народжується нове, молоде та сильне, ми вносимо символ єдності божественного і людського у свою оселю, або ж прикрашаємо, за європейською звичкою, двері ялиновим вінком.

Сосонкою прикрашають писанки на Великдень, святкуючи смерть зимового сонця Коляди і народження весняного Ярила.

Відігравала сосна важливу роль і в ініціацій них обрядах, для яких теж характерно поєднання смерті і народження.
Так весільне дерево, гільце, зачасту являло собою ялинову гілку або ж молоду ялинку чи смерічку. Всім відомі весільні шишки, які роздають гостям, проводжаючи їх додому.
Якраз ялинка символічно і вказує на ті процеси, які в на цей момент відбуваються у житті молодого і молодої, адже молода помирає як дівчина і народжується як жінка, молодий помирає як парубок і народжується чоловіком.
Під час похорон теж використовують ялинові вінки, а деякі види хвойних дерев висаджують на могилах, наголошуючи, що тут померла людина, а в іншому світі з’явився дух пращура.

У процесі народження дитини ми теж маємо символічну смерть плоду і народження немовляти, тому використання цього шва на дитячому одязі вказує на процес ініціації, який зараз переживає новонароджений, і, одночасно, захищає його в цей найбільш уязвимий момент його життя.

З часом, в міру того як дитя підростатиме, до цього шва можна додавати солярні символи, адже дитя символічно дорівнює новонародженому сонцеві. Таке поєднання сосенки і солярного символу характерно для великодневих писанок.

На мою думку, поєднання сосни і солярних знаків можна використовувати років після 5, коли активна, чоловіча енергія зростає і дитина вже може щось допомагати по господарству.

Добавлено (24.01.2011, 09:35)
---------------------------------------------

Хрестикування, або ще інша назва - козлик, теж досить простий у виконанні, що вказує на значний вік цього візерунка, адже орнамент розвивався від простого до складного.
Коза та козел у багатьох світових релігіях є символами пфлодючості.
У нашій культурі Міфічна Коза обходить оселі на Різдво, прославляючи новонароджене Конце-Коляду.
Іронічний вислів „Наставити роги”, мабуть, не треба пояснювати, але по своїй суті він теж пов’язаний з процесом дітонародження
На візерунку можна виділити дві чаші, одна стоїть рівно, а інша – перевернута.
Рівна чаша несе в собі материнську енергію, збираючу, а перевернута – батьківську, даючу.
Енергії врівноваженні, взаємодоповнюють одна одну, як доповнюється елементи візерунка за допомогою спільних частин.
Як у дитині порівну материнських і батьківських генів, так і в орнаменті гармонічно пов’язані чоловічі і жіночі сутності Всесвіту.
Використання цього шва гармонізуватиме потік енергій, які проходять через дитину в будь якому віці. Ним можна поєднувати окремі деталі одягу, щоб приховати шов. Так часто робили наші пращурі, вірячи, що одяг має бути із суцільного шматка полотна, тому використовували цей шов для надання цілісності окремим частинам. Це також моє глибокий енергетичний зміст, так як зшитий таким чином одяг творить довкола дитини цілісний простір, без розривів, які б могли нанести шкоду ще не зміцнівшому організму.
Цим візерунком можна обробляти краї виробу, з метою очищення простору, на який буде нанесений інший символ. Тоді дія такого оберегу не буде засмічуватися впливом інших сил, яких на цю мить ви прагнули б уникнути.

козлик можна ускладнити, щоб орнамент виглядав красивішим

щоб збільшити малюнок треба клацнути на ньому мишкою


 
ГалинкаДата: Воскресенье, 30.01.2011, 14:22 | Сообщение # 2

Галина Давыдова
Запорожская Область
Читатель
Сообщений: 3
Статус: Вне дома
Ясна, умница, спасибо B)
 
ЯснаДата: Воскресенье, 30.01.2011, 16:22 | Сообщение # 3

Ясна
Шевчнківський
активный участник
Сообщений: 343
Статус: Вне дома
Галинка, немає за що 27

Добавлено (30.01.2011, 17:18)
---------------------------------------------
Дерево Роду досить часто плутають із Деревом Всесвіту, вважаючи, що вони несуть однакове смислове навантаження. Тому потрібно чітко розмежувати ці поняття.
Дерево Всесвіту символізує Бога Рода, в якому об’єднані усі Боги – це небесний, божественний Рід.
Дерево Роду символізує гілочку із Дерева Всесвіту, пересаджену на землю – це земний, людський рід, в якому об’єднанні пращурі з їх нащадками, нині живущими та ще не народженими.
Дерево Всесвіту вічне, Дерево Роду, як і людина, підвладне земним силам, воно може зламатися, засохнути, його життєві сили може висотати рослина – паразит. Тому, вишиваючи Дерево Роду жінка строго дотримувалася віками вироблених канонів, вірячи, що вони допоможуть захистити її рідних від лиха.
Виростало Дерево Роду із горщика – вазона, звідси походить ще одна назва візерунка – Вазон. Горщик має бути стійким: від цього залежатиме чи стабільним буде життя родини чи буде зруйноване життєвими негараздами, тому в основі він широкий, а до верху звужується – це стилізований трикутник вершиною вгору – символ чоловічого початку, з якого починається рід.
З горщика піднімається стовбур, він має бути міцним, адже це символ міцності роду. На стовбурі не можна малювати ніяких деталей, вони виснажують дерево, а отже знесилюють рід.
Дерево Роду має п’ять гілок – це відгомін прадавнього вузликового письма, яким передавалася інформація про рід, його геральдику. Різноманітні конфігурації із п’ятидільних мотивів зустрічається в давніх гуцульських та подільських низинних узорах і складає основу багатьох геометричних орнаментів, наприклад конструкція з п’яти ромбів, яка має назву „геральдичний вузол”.
Нижні гілки схилені до низу, в світ Нави – це прадід та прабаба, які уже померли або ж готуються до переходу на інший світ. На цих квітках не малюють ягідок, зерняток та вусиків, що виступають символами продовження роду.
Інші три гілки символізують дідів, батьків та дітей. Вони тягнуться вгору, в деяких випадках ці гілочки ніби виростають одна з одної показуючи таким чином безперервну спадкоємність поколінь.
На верхніх гілочках доречно використати символіку продовження роду, так як саме дітям належить виконати свій священний обов’язок перед Родом, щоб душі пращурів , які знаходяться у наві, могли повернутися на білий світ у нащадках і продовжити свій шлях духовного розвитку.
Ці квіти можуть мати овальну форму із зернами в середині, символізуючи собою матку, що утримує. Їх не можна опускати голівками донизу, щоб не накликати викидня або безпліддя.

Дерево Роду

Добавлено (30.01.2011, 17:19)
---------------------------------------------





Сообщение отредактировал Ясна - Воскресенье, 30.01.2011, 16:23
 
vishenkaДата: Вторник, 08.03.2011, 21:08 | Сообщение # 4

Юляша
Читатель
Статус: Вне дома
Даже не знала что в этом деле столько тонкостей! ec

СП серебряных украшений из Тайланда!
СП с крупнейшей торговой площадки Китая - Taobao!!!
 
ЯснаДата: Вторник, 19.04.2011, 15:23 | Сообщение # 5

Ясна
Шевчнківський
активный участник
Сообщений: 343
Статус: Вне дома

маємо зображення Рожаниць.
у першому малюнку по косому хресту бачимо постать з опущеними руками.
по прямому маємо квітку, яка повністю закрита. В серединці хрестики - символи вагітності.
Це Рожаниця, яка виношує, оберігає вагітність.

у другому по прямому зресту видно постать із піднятими руками - молитва про запліднення.
По косому хресту червонв квіточки із проходами - символ входу в жіночу лоно.
посередині - квадратик із прямим хрестом - готовність жінки до зачаття.

У першому малюнку маємо літеру Ж - Рожаниця, яка вже народжувала і готова народжувати знову. Маємо відкриті верх (запліднення) та низ (народження).
До речі, ромашки на Україні називали ще невісточками :36_1_66: , та. що приносить нову вість, народжує нове життя.

З маком складніше. Маки вишивали більше на дівочих сорочках. Це символ вікового переходу, перетворення із дівчинки на дівчину та жінку.
Думаю, що такий візерунок може символізувати першу вагітність.
У постаті по боках руки опущенні - це оберігання вагітності. Всі деталі візерунка не мають отворів - на зберігання та успіше виношування вагітності.

Вишивати краще на речах, в які щось можна покласти\6 наволочка, чехольчик, кишенька тощо.


 
innaps15Дата: Среда, 18.05.2011, 19:27 | Сообщение # 6

Волынская Область
Читатель
Сообщений: 7
Статус: Вне дома
Ясна, допоможіть мені розшифрувати символіку цього рушника. Як Ви думаєте, його можна використовувати на весіллі? Чи підійде він на ікони?
Прикрепления: 9133350.jpg (345.7 Kb)
 
nastoykaДата: Четверг, 19.05.2011, 23:51 | Сообщение # 7

Надежда
наСТОящая мама
Сообщений: 1846
Статус: Вне дома
Дерево рода
Растет оно из горшка, модификации разные, имеет два узла первый - родительский, второй – дочерний.
Первые ветви (под центральным родительским узлом) – дедушки и бабушки, жениха или невесты (зависит от стороны полотенца), ветки вниз – умерли, вверх – живы. Справа – родители матери, слева – родители отца. Верхние ветки – бабушки, нижние – дедушки. На центральном узле – точками – тети и дяди невесты (в соответствии со стороной родителя), причем, если с нижней стороны - старше отца (матери), с верхней – младше. Для женщин – вышивается треугольник, для мужчин – квадрат (4 крестика).
Второй уровень (над центральным узлом) – родители. Аналогично – справа – мать, слева - отец. Ветки вверх – живы, вниз – умерли. Вообще ветка, по логике должна быть одна, но вышивают почему-то две (наверное, для симметрии)
Верхний (дочерний узел) – на нем точками братья и сестры невесты(жениха). Сверху – старшие, снизу – младшие. Справа – сестры (материнская сторона), слева – братья (отцовская сторона).
На верхнем узле у невесты вышивают петельку, у жениха - две лишние клеточки.
На рисунке снизу пример дерева рода!
Скажу одно - мне вышивали рушник и я составляла дерево рода и свое, и мужа - ведь это история наших предков на момент создания нашего союза! B)
Венчались мы через 4 года после свадьбы, уже абсолютно осознанно и серьезно подготовившись к этому шагу!
Прикрепления: 7104802.jpg (65.2 Kb)





Сообщение отредактировал nastoyka - Четверг, 19.05.2011, 23:55
 
ЯснаДата: Четверг, 26.05.2011, 09:08 | Сообщение # 8

Ясна
Шевчнківський
активный участник
Сообщений: 343
Статус: Вне дома
innaps15, символи н7а рушнику підібрані дуже гарно. Один мінус - там лише жіночі символи.
Якщо ви візьмете такий рушник за весільний, то можливо все доведеться тягнути на собі, а чоловік буде просто десь поряд.


 
innaps15Дата: Пятница, 27.05.2011, 14:15 | Сообщение # 9

Волынская Область
Читатель
Сообщений: 7
Статус: Вне дома
Дуже Вам дякую, що допомогли! Ваша думка для мене дійсно важлива. А що Ви думаєте про ці рушники? Яка в них символіка? Наперед дякую!
Прикрепления: 9558629.jpg (384.2 Kb)
 
ЯснаДата: Пятница, 27.05.2011, 18:25 | Сообщение # 10

Ясна
Шевчнківський
активный участник
Сообщений: 343
Статус: Вне дома
http://zp-mama.ucoz.ua/_fr/17/9558629.jpg
З квітами однозначно не підійде. Квіти не несуть сексуальної та плідної вимволіки. і мережка на весільких рушниках не використовувался. Це символ потойбічного світу.
коричневий містить і чоловічі символи (багато ромбів), і жіночі у вигляді Рожаниць, що берігають плід.
Багато символів плідності.
От тільки колір мені не подобається. На весільних рушниках має бути багато червоного - вогняної енергії, що пробуджує мертву воду(незаміжня дівчина) і робить її живою (вагітною)


 
innaps15Дата: Пятница, 27.05.2011, 22:32 | Сообщение # 11

Волынская Область
Читатель
Сообщений: 7
Статус: Вне дома
Дякую! А що ви скажите про ці рушники? Хотілося б підібрати щось символічне... Які саме символи мають бути на весільному рушнику? Які особливості?
Прикрепления: 4355265.jpg (221.4 Kb)
 
innaps15Дата: Воскресенье, 29.05.2011, 12:00 | Сообщение # 12

Волынская Область
Читатель
Сообщений: 7
Статус: Вне дома
Ніколи не думала, що буде так важко підібрати рушники на весілля! Подивіться, будь ласка, ще оці. Чи не має в них чогось негативного, адже хочу міцну родину і здорових діток.
Прикрепления: 5797508.jpg (76.3 Kb)
 
innaps15Дата: Воскресенье, 29.05.2011, 12:01 | Сообщение # 13

Волынская Область
Читатель
Сообщений: 7
Статус: Вне дома
...
Прикрепления: 2865903.jpg (46.4 Kb)
 
innaps15Дата: Воскресенье, 29.05.2011, 12:03 | Сообщение # 14

Волынская Область
Читатель
Сообщений: 7
Статус: Вне дома
...
Прикрепления: 4366894.jpg (77.0 Kb)


Сообщение отредактировал innaps15 - Понедельник, 30.05.2011, 12:19
 
ЯснаДата: Понедельник, 06.06.2011, 09:09 | Сообщение # 15

Ясна
Шевчнківський
активный участник
Сообщений: 343
Статус: Вне дома
innaps15,
2865903.jpg - цей точно не підійде для обрядового рушника. Сучасна стилізована вишивка, що несе декоративну прикрашальну функцію. Якщо пробувати розглядати символи на ній, то квіти без насінин та ягідок(ознак плідності), Пуп"янки - це ознака дуже ранього дівочого віку(до настання місячних), Букети не з"єднані між собою лінією(ознака наявності чи відсутності статевого життя). Дві нижні лінії як на мене. мають фалічну символіку, але так як знаходяться внизу(символічно в потойбічному світі) то мені важко трактувати їхнєх значення.


 
TasyaДата: Понедельник, 06.06.2011, 09:15 | Сообщение # 16

Татьяна
Хортицкой р-н
ИZЮМИНКА
Сообщений: 2681
Статус: Вне дома
Ясна, обалдеть. даже и не думала, что все на столько серьезно %)
побежала я свой свадебный рушник рассматривать



- Это невозможно, - сказала Причина.
- Это безрассудно, - подметил Опыт.
- Это бесполезно, - отрезала Гордость.
- Попробуй! - шепнула Мечта.
СП эротического женского белья к 14 февраля
 
ЯснаДата: Понедельник, 06.06.2011, 09:35 | Сообщение # 17

Ясна
Шевчнківський
активный участник
Сообщений: 343
Статус: Вне дома
innaps15,
5797508.jpg(76Kb)
Цей рушник сплановано дуже гармонійно. Витримано пропорції чоловічих та жіночих символів.
За числовою символікою ми маємо 5 рядів - символ творчості духовної та матеріальної. Шостий ряд у вигляді вінка є символом духовного зросту.
можна сказати, що рушник сприятиме вашому з чоловіком духовному зросту шляхом творчого самовираження, розумової праці. подарує натхнення, посилить творчу інтуїцію, сприятиме науковій та творчий діяльності.
Корона символізує перехід із одного соціального стану в інший, Двоє окремих людей єднаються і стають сім"єю, виступають як одне ціле. дві пташечки символізують молодят.
Чотири листячка калини у вінку схематично нагадують постать із піднатими руками(молитва про запліднення) та опущеними руками, що обнімають живіт - символ вагітності.
Калина - є символ переходу із дівчини в жінку.
Жолуді - зрілість чоловіка, його спроможність продовжувати рід.

Добавлено (06.06.2011, 10:26)
---------------------------------------------
http://zp-mama.ucoz.ua/_fr/17/4355265.jpg
Рожевий з зеленим рушни - одні голуби відвернені один від одного багато чого варті у весільній символіці.
Червоно- чорний рушник - несе подібне значення до описного вище рушника. Ті ж п"ять ліній і шостий вінок зверху у формі постаті з що охоплює руками живіт.

Добавлено (06.06.2011, 10:30)
---------------------------------------------
http://zp-mama.ucoz.ua/_fr/17/4366894.jpg
Тут мало чоловічих символів. Багато символів вагітності. Для весільно рушника це не дуже гармонійне поєднання, бо дає перекос у жіночий бік. відповідно чоловічих енергій у такій сім"ї може не вистачати.

Добавлено (06.06.2011, 10:35)
---------------------------------------------
Tasya, Є думка, що візерунки приходили до первісних жерців та шаманів під час релігійного трансу і є виразником діяльності людьських психічних процесів. Прихильники цієї теорії говорять, що такі візерунки можуть прямо впливати на підсвідомість, підсилювати чи блокувати певні душевні енергії.
Схожим чином на людську підсвідомість впливають колір( збуджує або заспокоює), лінії, звуки.


 
TasyaДата: Понедельник, 06.06.2011, 09:51 | Сообщение # 18

Татьяна
Хортицкой р-н
ИZЮМИНКА
Сообщений: 2681
Статус: Вне дома
Quote (Ясна)
Tasya, Є думка, що візерунки приходили до первісних жерців та шаманів під час релігійного трансу і є виразником діяльності людьських психічних процесів. Прихильники цієї теорії говорять, що такі візерунки можуть прямо впливати на підсвідомість, підсилювати чи блокувати певні душевні енергії. Схожим чином на людську підсвідомість впливають колір( збуджує або заспокоює), лінії, звуки.

мой рущник свадебный мне еще прабабушка вышивала. думаю она знала о всех этих символах. Одно точно могу сказать, что долго до свадьбы не могла забеременеть, а после свадьбы через месяц уже носила под сердцем своюб принцессу. я вот сфотаю рушник, расскажешь мне тогда что на нем за символы?



- Это невозможно, - сказала Причина.
- Это безрассудно, - подметил Опыт.
- Это бесполезно, - отрезала Гордость.
- Попробуй! - шепнула Мечта.
СП эротического женского белья к 14 февраля
 
ЯснаДата: Понедельник, 06.06.2011, 09:53 | Сообщение # 19

Ясна
Шевчнківський
активный участник
Сообщений: 343
Статус: Вне дома
Tasya, Буду рада 27

 
innaps15Дата: Понедельник, 06.06.2011, 14:29 | Сообщение # 20

Волынская Область
Читатель
Сообщений: 7
Статус: Вне дома
Щиро Вам вдячна за допомогу! В мене є питання: де використовуються рушники з мережкою? І чи підійде цей рушник для вінчання?
Прикрепления: 8903651.jpg (51.2 Kb)
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: